Pārmērīga materiālu pārvaldība

ZHONG HAI SHENG Technologies piedāvā vairākus risinājumus jūsu pārmērīgajam elektronikas krājumam. Neatkarīgi no tā, vai jums ir novecojušas detaļas vai elektronisko komponentu pārpalikums, mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze, kas palīdzēs jums atrast pareizo stratēģiju.

Mūsu uzņēmums strādā ar plašu komponentu klāstu, kas ietver jaunus un novecojušus pusvadītājus, savienotājus, termināļus, militāros komponentus, pasīvos, diskrētos, diodes, aktīvās ierīces, slēdžus, relejus, centrālos procesorus, cietos diskus, displejus un daudz ko citu.

Lai vislabāk atbilstu jūsu vajadzībām, mums ir trīs programmas, no kurām izvēlēties. Katru risinājumu var pielāgot tā, lai tas būtu jums izdevīgs:

Pārmērīgs elektroniskā inventāra partijas pirkums

Partijas iegādes risinājums labi darbojas uzņēmumiem, kas vēlas atbrīvot vietu un atgūt naudu. ZHONG HAI SHENG pārskatīs jūsu pārpalikuma sarakstu un 48 stundu laikā paziņos jums piedāvājumu.

Izpārdošana pēc rindas

Mūsu programma pēc rindas ir lieliska iespēja uzņēmumiem, kas vēlas glabāt savus krājumus. Mēs izmantojam mūsu vispasaules datu bāzi, lai pārraidītu jūsu krājumus, lai jūs varētu iegūt visaugstāko atdevi. Tiklīdz būsim atraduši pircējus, varēsiet nosūtīt mums, un mēs parūpēsimies par pārējo. Tas ir vienkārši!

Sūtījumu inventarizācija

Materiālu turēšana pie rokas, izmantojot ZHONG HAI SHENG Technologies, nodrošina, ka jūsu materiāls tiek nosūtīts, saskaitīts un pēc tam savienots mūsu noliktavā, kurā tiek kontrolēts klimats. Šīs iespējas priekšrocība ir atgūtas noliktavas platības un, iespējams, lielāka finansiālā atdeve salīdzinājumā ar likvidāciju. Ja jūsu uzņēmums pieprasa atpakaļ detaļas, vienkārši informējiet mūs, un mēs tās jums nosūtīsim atpakaļ bez maksas!

Pārvaldiet savus liekos krājumus

Neatkarīgi no tā, kuru iespēju izvēlaties, ļaujot ZHONG HAI SHENG Technologies ekspertiem pārvaldīt jūsu liekos krājumus, tiks atvieglota vieta jūsu noliktavā, finansiālā atdeve jūsu uzņēmumam un neaizmirstam būt videi draudzīgam. Neizmetot liekos elektroniskos krājumus un veicinot e-atkritumus, jūs pārstrādājat!

Augšupielādējiet savu krājumu sarakstu

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Paziņojums par konfidencialitāti | Lietošanas noteikumi | Kvalitātes garantija

Top