paziņojums par privātumu

1. vietnes satura izmantošana

zhong hai sheng

vietne patur tiesības interpretēt šīs vietnes saturu un šīs vietnes saturu tikai jūsu personīgai lietošanai.Saturs, kas ietverts autortiesību un citos īpašumtiesību paziņojumos, jums ir jārespektē, un tā kopija ir jāsaglabā.ja vietnes saturs bez pareizais apgalvojums, nenozīmē, ka vietnei nav tiesību, nenozīmē, ka vietne nepretendē uz tiesībām, un jums ir jāievēro labas ticības princips un satura likumīgās intereses attiecībā uz likumīgu izmantošanu. Jūs nekādā veidā nedrīkstat modificēt, kopēt, publiski parādīt, publicēt vai izplatīt šādus materiālus vai citādi izmantot tos jebkādiem publiskiem vai komerciāliem mērķiem.aizliegt jebkuru no šiem materiāliem jebkurā citā tīmekļa vietnē vai citos drukātajos plašsaziņas līdzekļos vai tīkla datorvidē.vietnes saturu un rediģēt veidlapu tiesiskā aizsardzība saskaņā ar autortiesību likumu, jebkura neatļauta izmantošana var radīt autortiesības, preču zīmju un citas likumīgas tiesības. Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem vai tos pārkāpjat, jūsu atļauja izmantot vietni tiks automātiski pārtraukta, un jums nekavējoties jāiznīcina visi lejupielādētie vai izdrukātie materiāli.

2.informācijas izplatīšanas vietne

satura pieejamība šajā vietnē bez jebkāda veida garantijas.negarantē absolūtu precizitāti un pilnīgumu.vietne produktos, tehnoloģijās, programmās, cena un sadalījums tiks mainīts bez brīdinājuma.vietnes saturs var būt beidzies, zhong hai sheng.nav apņemšanās tos atjaunināt. Iespējams, jūsu vietējais informācijas izlaišana joprojām nevar iegūt produktu, procesu vai pakalpojumu, varat pieteikties zhong hai sheng biznesa kontaktiem un izplatītājam.

3.lietotāju iesniegumi

papildus privātuma noteikumiem, izņemot tos, jūs vietnē nosūtāt vai ievietojat jebkādu materiālu, vai arī kontaktinformācija (turpmāk kopā saukta par informāciju) tiks uzskatīta par nekonfidenciālu un nepatentētu. šīs vietnes izmantošana nedrīkst nepārkāpt likumus, noteikumus un sabiedrisko morāli, ne uz pastu vai no pasta un nesūtīt jebkādus nelikumīgus, draudošus, apmelojošus, apmelojošus, nepiedienīgus, pornogrāfiskus vai citus nelikumīgus materiālus. Ja cilvēkiem ir informācijas saturs un ietekme, ir pierādījumi par brīdinājumu vai iebildumiem pret šo vietni jūtieties brīvi dzēst ziņojumu vai neierobežotu informācijas apturēšanu tīmekļa pārlūkprogrammā, bez iepriekšējas piekrišanas, nav pienākuma ievietot paziņojumu, situācija ir nopietna, šī vietne var tikt noņemta no lietotāja.

4.lietotāji apmainās ar saturu

zhong hai sheng ir gatavs uzraudzīt vai pārskatīt lietotāju, lai sūtītu vai publicētu ziņojumus vai sazinātos tikai vienam ar otru informāciju jebkurā atbildības jomā, tostarp, bet ne tikai, tērzētavās, zhong hai sheng forumos vai citos lietotāju forumos un jebkādā apmaiņā. no content.zhong hai sheng par jebkādas šādas apmaiņas saturu neuzņemas nekādu atbildību neatkarīgi no tā, vai tas izraisa neslavas celšanu, privātumu, neķītrību vai citas problēmas. Zhong hai sheng tiek saglabāts, kad tiek konstatēts, ka tas tiek izdzēsts, tiek uzskatīts par aizskarošu, apmelojošu, neķītra vai citādi nevēlama satura tiesības uz informāciju.

5.vietne, lai lejupielādētu lietojamo programmatūru

ja lejupielādējat programmatūru no programmatūras lietošanas, lai izpildītu programmatūras licences līgumu, lai nodrošinātu visus programmatūras licences nosacījumus.kad jūs izlasīsiet un piekrītat programmatūras licences līgumam pirms noteikumiem, nevar lejupielādēt vai instalēt programmatūru.

6. saites uz trešo pušu vietnēm

vietņu saites uz trešo pušu vietnēm ir tikai jūsu ērtībai.ja izmantojat šīs saites, jūs pametīsiet vietni.zhong hai sheng nav pārskatījis nevienu trešo pušu vietni, šīs vietnes un to saturs nekontrolē, bez atbildības.if jūs nolemjat piekļūt jebkādām saitēm uz trešo pušu vietnēm, to iespējamām sekām un riskiem, ko uzņematies pats.

7.atbildības ierobežojums

zhong hai sheng un tā piegādātāji vai minētā trešā puse nav atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem (tostarp, bet neaprobežojoties ar negūto peļņu, zaudētiem datiem vai darbības pārtraukumiem, ko izraisījis bojājums), neatkarīgi no tā, vai šādi bojājumi ir radušies lietošanas laikā vai nevar izmantot vietni, un vietne ir saistīta ar jebkuru vietni vai jebkādu informāciju, kas ietverta šādās vietnēs, un neatkarīgi no tā, vai viņiem ir iepriekš noslēgts līgums, delikts vai kāds cits juridisks pamats, un tas ir bijis šāds kaitējums var rasties padomu.ja jūs izmantojat šo vietni kā Iekārtas apkopei, remontam vai labošanai nepieciešamās informācijas vai datu rezultāts, jums jāapzinās, ka viņu pašu ir jāsedz visas no tā izrietošās izmaksas.zhong hai sheng šādu situāciju gadījumā bez atbildības:informācijas nosūtīšana, ko veic tīkla pakalpojumu sniedzējs. (zhong hai sheng. un tā pilnvarotā persona)izņemot iniciēto;informācijas pārraidi, maršrutēšanu, savienojamību un glabāšanu nodrošina nepieciešamais automātiskais tehniskais process, informācija tīkla pakalpojumu sniedzēja izvēle; papildus citām automātiskās atbildes prasībām tīkla pakalpojumu sniedzējs neizvēlas šos informācijas sniedzējus un saņēmējus; tīkla pakalpojumu sniedzēju sistēmas vai tīkla starpnieks vai informācijas pagaidu uzglabāšana veidlapas kopijas normālos apstākļos nav persona, kas nav paredzētais saņēmējs, rezervēto laiku saņēma ne ilgāk kā paredzētais adresāts, lai nodrošinātu piekļuvi informācijas pārraidei, maršrutēšanai vai pieslēdzoties saprātīgā laikā;ar sistēmas vai tīkla informācijas satura pārraidi neskarts.

8.vispārīgie principi

zhong hai sheng var mainīt šos noteikumus jebkurā laikā. jums vajadzētu apmeklēt šo lapu, lai izprastu pašreizējos noteikumus, jo šie noteikumi ir cieši saistīti ar jums.noteiktus šo noteikumu nosacījumus dažās lapās var atrast ar skaidri norādītiem juridiskiem paziņojumiem vai aizstāt noteikumus.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Paziņojums par konfidencialitāti | Lietošanas noteikumi | Kvalitātes garantija

Top