lietošanas noteikumi

dotācijas un uzkrājumi

transporta veids

zhong hai sheng piedāvā dažādus transporta veidus: mēs varam palīdzēt jums nosūtīt pakas ar federālo kurjeru, dhl, ups, tnt, ems vai jebkurā citā jums tīkamā veidā. visi. Jūs varat izvēlēties savu loģistikas pakalpojumu. ja ir konkrēts piegādes kopuzņēmums, uzņēmums. tajā pašā laikā piegādes veids, kas saņem klienta pieprasījumu.
 

piegādes izmaksas:

  • piegādes izmaksas ir atkarīgas no sūtījuma lieluma, svara un galamērķa. mums ir ilgtermiņa biznesa attiecības ar federālo kurjeru un dhl. mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu jums lētāko kurjerpasta cenu. Jūsu iepakojuma drošībai mēs būsim apdrošināti lieliem sūtījumiem.
  • pieņemtie pasūtījumi virs USD 10 000 tiks piegādāti bez maksas visā pasaulē, izmantojot dhl/fedex. ja kopējā summa ir mazāka par 10 miljoniem USD, dhl/fakss maksās 60–10 100 USD atkarībā no svara/izmēra. palielināt braukšanas maksu.
  • pārvadātāji parasti nodrošina tiešsaistes kontus, lai pārvaldītu jūsu kravu, pat izmantojot uzlabotas funkcijas.
  • mēs ievērojam visas eksporta politikas un noteikumus. uz dažiem produktiem var attiekties itar ierobežojumi, un eksporta ierobežojumi var izraisīt agrāku piegādes datumu.

piegādes laiks un galamērķis

mēs piegādāsim preces 1-2 dienu laikā no datuma, kad visas kravas nonāks mūsu noliktavā.

  • mūsu darba dienas ir no pirmdienas līdz piektdienai, neskaitot sestdienas, svētdienas un svētku dienas.
  • piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes veida un galamērķa. nodevas, nodokļi un citi maksājumi ir saņēmēja atbildība. jo mūsu izmaksās ir iekļautas tikai sūtījuma piegādes izmaksas, lūdzu, sazinieties ar savu muitas iestādi, lai novērtētu iespējamās izmaksas.
 

šis ir piegādes grafiks no mūsu noliktavas līdz jūsu galamērķim. lūdzu atsaukties uz savu pusi.

  Āzija Ziemeļamerika eiropā tuvie austrumi Dienvidamerika Āfrika
dhl 2-4 dienas 3-4 dienas 3-5 dienas 3-6 dienas 3-5 dienas 4-6 dienas
fedex ip 2-4 dienas 3-4 dienas 4-5 dienas 3-6 dienas 4-6 dienas 4-6 dienas
 

piegādes un piegādes laiki tiek aprēķināti darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai. lielākiem svētkiem, piemēram, Ziemassvētkiem, lūdzu, atļaujiet papildu piegādes laiku. šajos īpašajos gadījumos mēs atgādinām par iespējamu kavēšanos. valstis, kuras nevar nosūtīt politikas dēļ: Afganistāna, Centrālāfrikas Republika, Ziloņkaula krasts, Kongo Demokrātiskā Republika, Korejas Demokrātiskā Tautas Republika, Eritrejas Sadraudzība, Libānas Republika, Libērija, Somālijas Demokrātiskā Republika, Sudānas Republika. lūdzu, sazinieties ar [email protected], lai iegūtu sīkāku informāciju par piegādi.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Paziņojums par konfidencialitāti | Lietošanas noteikumi | Kvalitātes garantija

Top