Piegādes ķēdes vadība

Pēdējo 20 gadu laikā esam izveidojuši vispasaules piegādātāju ķēdi, lai nodrošinātu pilnu pakalpojumu klāstu, piemēram, izplatīšanu, deficīta atbalstu un krājumu pārvaldību. Mēs varam pārvaldīt vairāk nekā miljoniem elektronisko komponentu inventarizācijas informācijas.

Vispasaules piegādes ķēde

Kā viskonkurētspējīgākā daļa vairāk nekā 20 gadus mēs koncentrējamies uz nobriedušas piegādes ķēdes sistēmas izveidi. Stingra izvēle, kvalitātes kontrole un nepārtraukta sadarbība ir 3 svarīgi punkti, lai mūsu piegādes ķēde būtu veselīga un ilgtspējīga attīstība. Un katrā punktā mums ir pilnīga apstrādes plūsma. Lielākā daļa mūsu kanālu ir vietējās un pasaules rūpnīcas, oficiālie aģenti un katrs tirgus visā pasaulē.

Pilns elektronisko komponentu klāsts

Pašā sākumā mēs tikai apguvām integrālo shēmu mikroshēmu. Uzņēmuma attīstības laikā, lai apmierinātu klientu vajadzības un labāku apkalpošanu. Mēs esam paplašinājuši savu produktu klāstu, iekļaujot CPLD vai FPGA, MCU, DSP un atmiņu vai zibatmiņu, aptverot daudzas galvenās produktu jomas, piemēram: patēriņa preces, automobiļu elektronika, medicīnas aprīkojums, sakari, aviācija vai militārā rūpniecība utt.

Dažādi zīmoli

Kā profesionāls neatkarīgs izplatītājs mums ir padziļināta izpratne par katra zīmola produktu klāstu un nodrošināt precīzu sākotnējo rūpnīcas piegādes informāciju. Mēs varam piedāvāt dažādus zīmolus: Texas Instruments, STMicroelectronics, XILINX, Microchip, ALTERAE, ADI, Maxim, Onsemi, RENESAS, JAE, JST, MOLEX, AVAGO, JOGA, LATTICE, MICRON un tā tālāk.

Novecojis, EOL detaļu piegāde

Pateicoties globālajai piegādes ķēdei, mēs vienmēr cenšamies palīdzēt klientiem ātri un precīzi atrast novecojušas, nolietotas, grūti atrodamas detaļas. Lielākā daļa šo detaļu ir vecas līdzstrāvas, kvalitātes kontrolei ir izšķiroša nozīme. Mēs arī uzstādām pārbaudes apstrādi: digitālais mikroskops vizuālai pārbaudei, oriģinālā iepakojuma un etiķetes pārbaude, funkciju pārbaude, rentgena pārbaude utt.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Paziņojums par konfidencialitāti | Lietošanas noteikumi | Kvalitātes garantija

Top