Kompanijas profils

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED piedāvā ražošanas piegādes ķēdes vadību un pakalpojumus. Mēs esam apņēmušies nodrošināt vienas pieturas BOM piegādi no 2000. gada Šenžeņā, tostarp elektroniskos komponentus, piemēram, integrālo shēmu, savienotāju, releju, kondensatoru, rezistoru, moduli, sensoru, kristāla oscilatoru, diodes, atmiņas, induktors utt. Galvenā mītne atrodas Šenžeņā, un tai ir filiāles. Honkongā, Guandžou.

Pieredzējusi un kvalitatīva pārdošanas komanda, iepirkumu komanda un kvalitātes kontroles komanda turpina saņemt atzinību no mūsu klientiem. Pēdējo gadu laikā mūsu biznesa domēns ir paplašināts no iekšzemes līdz vairāk nekā 30 valstīm visā pasaulē. Mēs koncentrējamies uz vietējo un globālo tūlītējo resursu integrāciju un veidojam neatkarīgus un stabilus izplatīšanas kanālus. Pēc pasūtījuma tika izveidota profesionāla un atbildīga QC komanda, tostarp vizuālā pārbaude, marķējuma pārbaude, elektriskā pārbaude un rentgena pārbaude. Tas dod mums pārliecību nodrošināt augstas kvalitātes produktus

Bagātīga produktu ķēde ļauj mums apkalpot klientus dažādās jomās, tostarp: militārajā, automobiļu rūpniecībā, medicīnā, plaša patēriņa elektronikā, rūpnieciskajā kontrolē, lietu internetā, jaunā enerģētikā un komunikācijās utt. Mēs varam nodrošināt ātru loģistikas piegādi, alternatīvu daļu ieteikumus, izmaksu kontroli. un krājumu pārstrāde.

Kā sens teiciens Ķīnā: 精诚所至,金石为开 (Sirsnība ir panākumu atslēga) ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY mērķis ir būt patiesam partnerim, lai palīdzētu saviem klientiem.

Mūsu komanda

izpilddirektors

MR. HAI CHENG GUO

2003. gadā Guo kungs pirmo reizi pieskārās IC elektroniskajiem komponentiem. Pirmajos 7 gados viņš mācījās visu veidu elektroniskos komponentus, līdz 2010. gadam Šeņdžeņā tika uzbūvēta ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY, lai apkalpotu vietējās rūpnīcas, un tās specializācija bija vietējā uzņēmējdarbība. Attīstoties globalizācijai un internetam, viņš pamanīja, ka globālajā tirgū ir milzīgs potenciāls, tāpēc ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY 2013. gadā paplašinājās arī pasaules tirgū.

Ārvalstu tirdzniecības vadītājs

Mr. Jess

No 2014. gada Džess strādāja pārdošanā. No 2014. līdz 2017. gadam viņš strādāja bankā par pārdevēju, taču viņu neapmierināja garlaicīgais darbs bankā. Pēc 2017. gada viņš pievienojās ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY kā ārvalstu pārdošanu. Aizvadītajos gados pozitīva un entuziasma darba attieksme lika viņam apstiprināt klientus un kolēģus. No 2021. gada viņš kļuva par ārvalstu pārdošanas komandas vadītāju.

Iepirkumu menedžeris

Mr. Danny

Denijs bija iepirkšanās vecākais, lai gan viņš ir jauns, viņam bija vairāk nekā 10 gadu pieredze pasaules elektronisko komponentu tirgū. Gadu gaitā Denijs apņēmās attīstīt un izveidot neatkarīgus piegādes kanālus, attiecības ar vietējiem, globāliem izplatītājiem un rūpnīcām. Lai pārliecinātos, ka varam piedāvāt labākus piedāvājumus un bagātīgu produktu līniju.

QC vadītājs

Miss. Zhang

Džana jaunkundze strādāja testēšanas laboratorijā pirms ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY. Viņai bija dziļa izpratne par vizuālo pārbaudi, marķēšanas testēšanu, rentgena testēšanu, elektrisko testēšanu un rentgena testēšanu. Profesionalitāte un atbildība lika viņai kļūt par mūsu testēšanas vadītāju 2019. gadā. Tagad viņa vada komandu, lai nodrošinātu mūsu produktu kvalitāti sarežģītā laikā. un mainīgs tirgus.

Finanšu vadītājs

Miss Aeilmmee

Miss Aeilmmee strādāja bankā 5 gadus. Un tagad viņa ir specializējusies mūsu dažādās finanšu vadībā un grāmatvedībā.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Paziņojums par konfidencialitāti | Lietošanas noteikumi | Kvalitātes garantija

Top